Automobilių parkavimo sistemos
Mes mažiname parkavimo plotą
Wöhr Logo

Automobilių parkavimo sistemos Parksafe

Parksafe – tai visiškai automatizuota kelių lygių sistemą kontroliuojama kompiuterio, kurio dėka nustatoma laisva vieta automobilo parkavimui. Parksafe sistemoje įrengtas centrinis liftas, judantis tik vertikaliai. Liftas pastato automobilį į laisvą vietą, esančią dešinėje arba kairėje pusėje.

Parksafe 580

Parksafe 580 - pilnai automatinė parkavimo sistema su centriniu vertikaliu transportavimo liftu ir esančiomis į dešinę ir į kairę, nuo jo, parkavimo platformomis.

Plačiau Video

Parksafe 582

Parksafe 582 - pilnai automatinė parkavimo sistema su centriniu vertikaliu transportavimo liftu ir esančiomis į dešinę ir į kairę, nuo jo, parkavimo platformomis. Liftas turi galymybę statyti automobilius ir antroje eilėje.

Plačiau Video

Parksafe 583

Parksafe 583 - pilnai automatinė parkavimo sistema su centriniu vertikaliu transportavimo liftu ir esančiomis į dešinę ir į kairę, nuo jo, parkavimo platformomis. Liftas turi galymybę statyti automobilius pirmoje, antroje ir trečioje eilėse.

Plačiau Video

Parksafe 585

Parksafe 585 – pilnai automatinė parkavimo sistema su centriniu vertikaliu transportavimo liftu ir aplink ji, esančiomis parkavimo platformomis.

Plačiau