Automobilių parkavimo sistemos
Mes mažiname parkavimo plotą
Wöhr Logo

Automobilių parkavimo sistemos Parklift

Parklift 450

Naujasis "Parklift 450" pakeitė savo pirmtaką "Parklift 440". Šios patobulintos sistemos privalumai, tai mažesni montavimo matmenys su nepakitusiais parkuojamo automobilio matmenimis.

Plačiau Animacija

Parklift 405

Naujasis "Parklift 405" pakeitė savo pirmtaką "Parklift 402". Naujos konstrukcijos privalumai yra mažesni montavimo matmenys su nepakitusiais parkuojamo automobilio matmenimis.

Plačiau Animacija

Parklift 340

Daugelį metų patikima ir pastoviai gerinama Parklift 313 sistema turėjo nedidelį nepatogumą dėl nuožulnaus įvažiavimo. Platformos polinkis 16,7%. Esant tapatiems patalpų dydžiams.
Parklift 340 platformos polinkis sumažintas iki 9%. Tai aktualu automobiliams, turintiems priekinį žemą spoilerį.

Plačiau Animacija

Parklift 411

Dviejų automobilių, vienas virš kito, parkavimo sistema. Norint vienam automobiliui išvažiuoti iš viršutinės platformos, apatinė turi likti laisva. Sistema nereikalauja pagilinimo ir gali būti įrengta po atviru dangumi arba pastatų nišose.

Plačiau Animacija

Parklift 421

Trijų automobilių - vienas virš kito - parkavimo sistema. Norint vienam automobiliui išvažiuoti iš viršutinės platformos, apatinės turi likti laisvos. Sistema nereikalauja pagilinimo ir gali būti įrengta po atviru dangumi arba pastatų nišose.

Plačiau Video

Parklift 401

Parklift 401 su viršutinės platformos polinkiu tereika 290cm aukščio.
Dviejų automobilių - vienas virš kito - parkavimo sistema. Norint vienam automobiliui išvažiuoti iš viršutinės platformos, apatinė turi likti laisva. Sistema nereikalauja pagilinimo ir gali būti įrengta po atviru dangumi arba pastatų nišose.

Plačiau Animacija

Parklift 413

Viršutinė platforma horizantali, o dvi apatinės palinkusios (403).Prie minimmaliai padidinto aukščio visos trys platformos horizontalios (413).

Plačiau Animacija

Parklift 403

Viršutinė platforma horizantali, o dvi apatinės palinkusios (403).Prie minimmaliai padidinto aukščio visos trys platformos horizontalios (413).

Plačiau

Parklift 461

Nuleistas po žeme garažas 1-am automobiliui su horizantalia įvažiavimo platformoma. Viršutinė platforma- tai garažo uždanga, padengta įvairiomis medžiagomis (gofruota skarda, trinkelėmis ir t.t.) , per kurią galima važiuoti.

Plačiau

Parklift 462

Nuleistas po žeme garažas 2-iem automobiliams su horizantaliomis įvažiavimo platformomis. Viršutinė platforma- tai garažo uždanga, padengta įvairiomis medžiagomis (gofruota skarda, trinkelėmis ir t.t.), per kurią galima važiuoti.

Plačiau

Parklift 463

Nuleistas po žeme garažas 3-m automobiliams su horizantaliomis įvažiavimo platformomis. Viršutinė platforma- tai garažo uždanga, padengta įvairiomis medžiagomis (gofruota skarda, trinkelėmis ir t.t.), per kurią galima važiuoti.

Plačiau