Automobilių parkavimo sistemos
Mes mažiname parkavimo plotą
Wöhr Logo

UAB „Automobilių parkavimo sistemos“ tai firmos WÖHR Autoparksysteme GmbH atstovas Lietuvoje, kurioje dirba apmokyti firmoje Wöhr projektavimo darbų, elektros dalies ir hidraulinių sistemų aptarnavimo darbuotojai. Įmonė padeda parengti projektus, konsultuoja, pristato ir montuoja įrenginius. Atlieka garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Vokietijos firma WÖHR Autoparksysteme GmbH  yra viena iš Europos lyderių, gaminančių automobilių parkavimo sistemas. 50-ties metų patirtis rodo, jog  mechaniniai ir automatiniai parkavimo sistemų įrengimai padeda optimaliai išnaudoti erdvę, užtikrina  saugų automobilių eksploatavimą bei komfortą. Šiandiena Wöhr specializuojasi tik automobilių parkavimo sistemų gamyba ir yra kompanija su didžiausiu gaminių asortimentu Europoje.
Pasaulyje Wöhr sistemų pagalba jau įrengta daugiau kaip 500.000 patikimų ir saugių automobilių parkavimo vietų.
Didžiausiu įmonės  prioritetu visada buvo ir lieka kokybė, kūrybiškumas ir mokėjimas sukurti najus novatoriškus gaminius, tokius kaip Combilift, Parksafe ir Flurparker, kurie išvedė kompaniją į pirmaujančią vietą pagal pardavimus Europoje.
Šiandien visi gaminiai turi CE atitiktį ir tarptautinio standarto pažymejimą DIN EN ISO 9001. Taip pat turi įperkamas kainas, efektyvų klientų aptarnavimą  ir visapusišką informaciją žiniasklaidoje.

Šiaurės Italijoje, Veronos mieste įsikūrusi „IdealPark“ firma turi 50-ties metų patirtį, gaminant automobilių liftus bei keltuvus.  Įmonė yra sertifikuota pagal ISO 9001 ir visame pasaulyje turi platinimo atstovus. Firmos pagrindinė misija - tobulinti miestuose gyvenimo   būdą ir stengtis skleisti teisingą automobilių kultūrą, taupyti erdvę, apsaugoti aplinką ir išsaugoti pastatų estetinį vaizdą.

Šiuolaikiniame pasaulyje, kur gyventojų ir automobilių skaičius pastoviai auga, o plotas dėl to tik mažėja, erdves trūkumas jaučiasi ne tik mūsų namuose ir darbovietėse, bet ir parkuojant automobilius.

Mes mažiname parkavimo plotą.


WÖHR gamyklos Štutgarte, Vokietija.